Kosmetologia estetyczna

 

Mezoterapia Frakcyjna – mezoterapia mikroigłowa

Polega na mikroperforacji skóry przy użyciu urządzenia typu Derma Pen. Podczas zabiegu wykonujemy liczne mikrouszkodzenia skóry co stymuluje naturalne procesy naprawcze tkanek oraz aktywuje syntezę kolagenu i elastyny. Mikrokanaliki, które powstają w skórze podczas frakcjonowania zwiększają przenikanie składników aktywnych z koktajli zabiegowych.

Efekty: 
- profilaktyka przeciwstarzeniowa oraz spowolnienie procesu starzenia się skóry
- ujędrnienie i pogrubienie struktur skóry

- głębokie nawilżenie, odżywienie i rewitalizacja skóry
- niwelowanie niedoskonałości (zmarszczki, bruzdy, przebarwienia)

Zabieg najlepiej jest wykonać przed weekendem ponieważ na następny dzień skóra jest podrażniona i zaczerwieniona. 

Derma Roller – mezoterapia mikroigłowa

Nazwa Roll-Cit pochodzi od połączenia "Roll" – wałek i "Cit" – terapia indukcji kolagenu. Zabieg polega na delikatnym nakłuwaniu skóry, co uruchamia procesy naprawcze w skórze oraz zwiększa przenikalność składników aktywnych z koktajli zabiegowych.
Wskazaniami do zabiegu są: utrata jędrności skóry, cera sucha, niedotleniona, zmęczona z nierównym kolorytem, zmarszczki na czole, wokół ust, oczu oraz fałdy i zmarszczki na szyi, skóra po nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV. 
 
Efekty: 
- spowolnienie procesu starzenia się skóry
- ujędrnienie, napięcie i pogrubienie struktur skóry

- głębokie nawilżenie, odżywienie i rewitalizacja skóry
- niwelowanie niedoskonałości (zmarszczki, bruzdy, przebarwienia)
 
Koktajle zabiegowe:
 
HydraVIT - to koktajl do intensywnego odżywiania i regeneracji skóry uszkodzonej czynnikami zewnętrznymi. Dzięki obecności witamin A, C i E oraz 5% kwasu hialuronowego znajduje zastosowanie w zabiegach dla osób z pierwszymi oznakami starzenia skóry, skór palacza, z przebarwieniami i trądzikiem. 

HydraDERM - wyjątkowy i ekskluzywny preparat dedykowany do intensywnego odmładzania i ujędrniania skóry. Obecność licznych peptydów i peptydów biomimetycznych powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za bruzdy i zmarszczki. Kwas hialuronowy i aminokwasy doskonale nawilżają skórę oraz opóźniają wszelkie procesy starzenia. 
 

Vitalift - koktajl przeznaczony do intensywnego nawilżenia, odżywienia skóry jednocześnie działa przeciwzmarszczkowo. HA, DMAE, kolagen hyrdolizowany, witaminy oraz glutation sprzyjają odnowie i regeneracji skóry oraz aktywują działanie fibroblastów, pobudzając je do produkcji białek podporowych skóry. 

Mesolift - dedykowany po 40 roku życia jako działanie odmładzające, liftingujące, usprawnia i naprawia wszelkie procesy fizjologiczne zachodzące w skórze w okresie okołomenopauzalnym. Kwasy nukleinowe, Peptydy, Peptydy biomimetyczne, witaminy, HA, 1%DMAE, koenzym A, aminokwasy odmładzają, ujędrniają i zagęszczają wiotką skórę.

 
 
 
Przeciwwskazania do zabiegów kosmetologii estetycznej:
 • cukrzyca
 • ciąża i laktacja
 • terapia przeciwnowotworowa
 • opryszczka i ropne stany zapalne skóry
 • infekcje wirusowe i  bakteryjne
 • epilepsja
 • wirusowe zapalenie wątroby
 • obecność wirusa HIV
 • łuszczyca
 • choroby krwi
 • RZS, SM, Hashimoto, toczeń rumieniowaty
 • alergie na składniki podawane podczas zabiegu