Modelowanie sylwetki

 

Dermomasaż

Bezinwazyjny zabieg likwidujący cellulit i tkankę tłuszczową. Polega na intensywnym masażu mechanicznym i podciśnieniowym. Wybrane partie ciała masuje się specjalnymi głowicami wyposażonymi w 6 ruchomych rolek. Działa na tkankę podskórną, tkankę tłuszczową rozbijając ją, likwidując cellulit i widocznie redukuje obwód ciała. Zabieg jest bezinwazyjny i całkowicie bezpieczny. 

Ilość i częstotliwość zabiegów dobierana jest indywidualnie. Zazwyczaj wykonuje się od 5 do 15 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu. Dla potrzymania efektu zaleca się powtórzenie zabiegu raz w miesiącu.

Efekty: likwidacja cellulitu; ujędrnienie skóry; pobudzenie krążenia; wygładzenie skóry;  zmniejszenie obrzęków.

Przeciwskazania: choroby nowotworowe; ciąża; stany zapalne skóry; naruszenie ciągłości skóry; skłonność do krwawień i powstawania wybroczyn; popękane naczynka, żylaki; gorączka; osłabienie organizmu; zaawansowane nadciśnienie tętnicze; żylaki; ; miesiączka (w przypadku zabiegu na brzuch)

 

Liposukcja ultradźwiękowa (UD) + podczerwień (IR)

Nowoczesny, nieinwazyjny zabieg redukujący tkankę tłuszczową oraz cellulit. Ogromną zaletą tego zabiegu jest usunięcie tkanki tłuszczowej z trudnych do pozbycia się obszarów np.: biodra, ramiona. 

Głowica UD (ultradźwięki) - fala ultradźwiękowa przyczynia się do powstania zjawiska kawitacji, które rozbija błony komórek tłuszczowych. Uwolniony tłuszcz i toksyny odprowadzane są przez układ naczyniowo-chłonny do wątroby, gdzie dalej są przetwarzane i wydalane z organizmu. 

Głowica IR (podczerwień) –  podgrzewa tkanki, upłynnia tkankę tłuszczową dzięki czemu zwiększa efektywność głowicy UD. 

Efekty: redukcja tkanki tłuszczowej, odżywienie skóry i tkanek, ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu, wyszczuplenie, pobudzenie krążenia. 

Zabieg nie jest przeznaczony do leczenia nadwagi ogólnej!

Ilość i częstotliwość zabiegów dobierana jest indywidualnie. Zazwyczaj wykonuje się od 5 do 10 zabiegów, 1 raz  na 7-14 dni. Dla potrzymania efektu zaleca się powtórzenie zabiegu raz w miesiącu.

 

Przeciwwskazania: ciąża i laktacja, choroby przewlekłe narządów wewnętrznych, osteoporoza, metalowe implanty w okolicy zabiegowej, rozrusznik serca, słaba krzepliwość krwi, choroby nowotworowe, nadciśnienie tętnicze, choroby endokrynologiczne, kuracje hormonalne, infekcje skórne (wirusowe, bakteryjne, grzybicze)

Zalecenia po zabiegu: zmniejszenie spożywania węglowodanów i tłuszczów, zwiększenie ilości spożywanej wody do 2l na dobę, po zabiegu nie dostarczamy innych czynników ciepła (sauna, kąpiele w gorącej wodzie, solarium), wprowadzenie tlenowego wysiłku fizycznego (base, aerobik), po zabiegu nie spożywamy alkoholu. 

 

Fale radiowe (RF) + laser biostymulujący

Zabieg na ciało polega na przenikaniu fal radiowych do głębokich warstw skóry i tkanki tłuszczowej. Podgrzanie komórek tłuszczowych powoduje ich rozpad w połączeniu z obkurczeniem rozciągniętej tłuszczem skóry daje skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Obwód brzucha, bioder, talii zmniejsza się. Na udach i pośladkach zmniejsza się cellulit.Zabieg dokonały dla kobiet po ciąży, w trakcie lub po odchudzaniu. 

Efekty: ujędrnienie i napięcie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej, likwidacja "luźnej" skóry, podniesienie pośladków, wyraźna poprawa wyglądu skóry.

Ilość i częstotliwość zabiegów dobierana jest indywidualnie. Zazwyczaj wykonuje się od 5 do 10 zabiegów, 1 razy w tygodniu. Dla potrzymania efektu zaleca się powtórzenie zabiegu raz w miesiącu.

 

Przeciwwskazania:  ciąża i laktacja, choroby nowotworowe i stany ponowotworowe (do 5 lat), rozrusznik serca, zastawka serca, metalowe implanty (wszystkie typy), epilepsja, SM, choroby skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze), nadczynność tarczycy, cukrzyca, obrzęki o nieznanej etiologii, ostre zapalenie stawów i kości, guzki niewiadomego pochodzenia, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, zaburzenia krzepliwości, skłonność do krwawień, zapalenie żył, wszczepione urządzenie do neurostymulacji, miesiączka.