Mezoterapia bezigłowa

 

Mezoterapia bezigłowa - jest alternatywą dla tradycyjnej mezoterapii igłowej. W tym zabiegu wykorzystuje się skojarzone działanie elektroporacji i ultradźwięków. Dzięki takiemu połączeniu substancje aktywne zawarte w preparatach kosmetycznych docierają znacznie głębiej niż przy innych metodach. Dotyczy to również związków wielkocząsteczkowych, które w innych warunkach nie są w stanie wniknąć tak głęboko. Podsumowując przy użyciu tej metody można bezboleśnie suplementować skórę w substancje takiej jak kwas hialuronowy, witaminy lub kolagen i elastynę bez okresu rekonwalescencji, co przekłada się na młody i zdrowy wygląd skóry.

Efekty: odmłodzenie i odżywienie skóry, rewitalizacja. Rozjaśnienie przebarwień, wyrównanie kolorytu, spłycenie bruzd i zmarszczek, lifting, ujędrnienie i nawilżenie skóry.


Przeciwwskazania: metalowe elementy w ciele, choroby serca, rozrusznik, epilepsja, stany zapalne, infekcje grzybicze, bakteryjne i wirusowe, ciąża i laktacja, cukrzyca, zaburzenia czucia, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, choroby nowotworowe oraz guzki niewiadomego pochodzenia, naruszona ciągłość skóry, gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu.

Zabieg może być wykonywany pojedynczo lub w serii. Seria 4-6 zabiegów, w odstępach 1 raz w tygodniu.